STARTNUMMER UDLEVERES PÅ DAGEN I INDSKRIVNINGEN

TILMELDINGSLISTEN OPDATERES LØBENDE

Tilmeldte til 3 km familieløb

1 Jakob Køster

2 Lotte Therkildsen Pedersen

3 Betina Christensen

4 Andreas Christensen

5 Anita Jul

6 Gustav Jul

7 William Jul

8 Martin Christensen

9 Mads Christensen

10 Maria Østergård Christiansen

11 Eskild Østergård Christiansen

12 Helle Casper

13 Lucas Casper

14 Mikkel Juhl Pedersen

14 Susanne Appel Bækgaard

15 Svend Bækgaard

16 Maja Bækgaard venderby

17 Thomas Bækgaard Venderby

18 Pia Svanholm

19 Marie Svanholm

20 Freja Mølgaard Pedersen

21 Emma Mølgaard Pedersen

22 Gitte Mølgaard Pedersen

23 Mai-britt Christensen

24 Ib Løth

25 Bente Løth

26 Lærke Løth

27 Nicklas Løth

28 Frederikke Løth Kristensen

29 Jytte Kristensen

30 Jørgen Kristensen

31 Valde Kristensen Nielsen

32 Amanda Kristensen Nielsen

33 Petrine Venø Jepsen

Tilmeldte til 5.7 km løb

101 Taniazofia Henriksen

102 Karina Jensen

103 Jette Vinther 

104 LIse Lotte Jensen

105 Jan Mosbæk

106 Karin Larsen

107 Sarah Høholt

108 Mie Jeanette Sørensen

109 Anette Robsøe

110 Kristian Klit

111 Heidi Homann

112 Frederik Petersen

113 Mette Petersen

114 Susanne Jensen

115 Pia Steffensen Jakobsen

116 Erik Petersen

117 Anita Paludan

118 Jesper Jacobsen

119 Olivia Hvid Jacobsen

120 Else Christensen

121 Josephine Hvid Jacobsen

122 Rene Birk

123 Rasmus Vesterlund

124 Chris Bugge

125 Henrik Kjeldsen

126 Ib Nielsen

127 Bente Jensen

128 Mona Kragelund

129 Annalise Egeberg Christensen

130 Lærke Breum Christensen

131 Malthe Thrane Rasmussen

133 Amalie Mariegaard Olesen

134 Pia Nielsen

135 Anni Nielsen

136 Birgit Bjørn Christensen

138 Nikolaj Svanholm Leversen

139 Mona Christensen

140 Jens Svanholm Levorsen

141 Anne Licht

142 Anne Licht Jensen

143 Bo Toft Jensen

144 Oliver Djurhuus

 

Tilmeldte til 10.5 km løb

201 Mette Trolle

202 Majbritt Koch

203 Hanne Laursen

204 Charlotte Klitholm

205 Annika Pedersen

206 Ann-Kristine Pedersen 

207 Dorrit Holm

208 Dorthe Ovesen

209 Camilla Framnes

210 Jette Holm Pedersen

211 Jonna Christensen

212 Rie Warrer

213 Kim schutt

214 Anvør Abrahamsen

215 Inger mariane Nielsen 

216 Arne Bang

217 Ulla Høholt

218 Svennig Christensen

219 Janne Lorentzen 

220 Henrik Ibsen

221 Sanne Petersen

222 Linnea Andersen

223 Aino Bang

224 Kirsten Gregersen

225 Steven Dusk

226 Betinna Rædkjær Lauritzen

227 Bjørn Titussen

228 Mette Holm Christensen

229 Matilde Holm Christensen

230 Henrik Christensen

231 Emmelie Risholt

232 Marianne Bjerregaard Pedersen

233 Henrik Thomassen

234 Tanja Larsen

235 Jane Bak

236 Else Dalsgaard  Thomsen

237 Palle Thomsen

238 Jens Olesen

239 Henrik Kristensen

240 Rene Løth Kristensen

241 Palle Lyckegaard

242 Thim Kristensen

243 Allan Michaelsen

244 Jacob Sand

245 Henrik Amtoft

246 Jens Olesen

247 Karina Jeppsson

248 Dan Pedersen

249 Thomas Dahl Jensen

250 Line Ovesen

251 Peter Gravers Nielsen

252 Inge Gaardbo Nielsen

253 Hjalte Bidstrup Nielsen

254 Emma Hvid

255 Mette Lyckegaard

256 Marie Lyckegaard

257 Martin Højen

258 Mia Kjeldgaard

259 Henrik Rasmussen

260 Charlotte Thrane Rasmussen

261 Henrik Skadhauge

262 Marie Dalmark

263 Inge Myrthue

264 Bent Ole Pedersen

265 Bodil Jæger Pedersen

266 Kristoffer Svanholm Levorsen

267 Marlene Jepsen

268 Jan Astrup Lohse

269 Jane Løth

270 Søren Lorentzen

 

Tilmeldte til Halv Marathon

301 Karl Erik Riisager

302 Lars Christensen

303 Gurli

304 Hans Christiansen Andersen (Havstrygerne) 

305 Karoline Holm Christensen

306 John Jensen

307 Anders Casper

308 Rikke Nielsen

309 Henrik Bjerggaard

310 Eva Boel Gravesren

311 Christian Balthazar Møller

312 Steen Hougaard Pedersen

313 Kaj B. Hunderup

314 Jane Egbo

315 Rikke Marie Moltke

316 Jeppe Hansen

 

Tilmeldte til 7 km cykling familieruten

401 Johnny Pedersen

402 Hannah Pedersen

403 Annita Pederseen

404 Jakob Nørholt

405 Sanne Nørholt

406 Leonora Nørholt

407 Kristina Hansen

408 Amalie Casper

409 Camilla Ejstrup Iversen

410 Laura Daarbak Iversen

411 William Nørholt

412 Alexander Christian Tabken

413 Christiane Michaela Tabken

414 Camilla Christensen

415 Martin Christensen

Tilmeldte til 20 km cykling

501

502

503

504

505

506

Tilmeldte til 35 km cykling

601 Laila Hyldgaard Tronsen

602 Niels Peter Hyldgaard Andersen

603 Lars Lund

604 Jacob Christensen

605 Dennis Pragler

606 Jonas Pragler

607 Simon Kirk

608 Nicklas Petersen

609 Jonas Petersen

610 Knud Erik Peterseen

611 Jacob Bækgaard

612 Joakim Venderby

613 Anderse Egbo

614 Mathias Egbo

615 Kin Mathiasen

616 Martin Svendsen

617 Marius Venø Jepsen

 

Tilmeldte til 52 km cykling

701 Brian Nielsen

702 Mathias Jensen

703 Pennie Skovsgård

704 Knud Skovsgård

705 Eva Westergaard

706 Allan Westergaard

707 Malene Westergaard

708 Bo Kjærgaard

709 Henrik Hansen

710 Jeppe Haugaard

711 Eva Madsen

712 Rene Hedegaard

713 Lotte Rømer

714 Jane Larsen 

715 Lene Jensen

716 Christian Thøgersen

717 Dennis Melgaard

718 Marianne Petersen

719 Vibeke Bro Lund

 

Tilmeldte til 75 km cykling

801 Lone larsen

802 Hjalmar larsen 

803 Bjarne Esman

804 Henning Sørensen

805 Kay Werner Nielsen 

806 Carsten Christiansen

807 Morten Dietz Damsgaard

809 Jens Kjærsgaard Nielsen

810 Kenneth Fuglsang Pedersen

811 Stig Johansen

812 Michael Johansen

813 Danni Brix

814 Flemming Søndergård

815 Peter Houkjær

816 Kim Brix Hiffi

817 Chris Persson

818 Michael Aagurd

819 Hans Kurt pedersen

820 Flemming Stensbak (TEAM HJØRRING YOUTH)

821 Morten Trampedach (TEAM HJØRRING YOUTH)

822 Henrik Kokholm (TEAM HJØRRING YOUTH)

823 Sebastian Jeppesen (TEAM HJØRRING YOUTH)

824 Lone Krogh (TEAM HJØRRING YOUTH)

825 Vibeke Haaning (TEAM HJØRRING YOUTH)

826 Arthur R. Kristensen (TEAM HJØRRING YOUTH)

827 Cris H Geertsen (TEAM HJØRRING YOUTH)

828 Emma S. Sveinsson (TEAM HJØRRING YOUTH)

829 Frederik P. Prangsgaard (TEAM HJØRRING YOUTH)

830 Jonas G. Stesbak (TEAM HJØRRING YOUTH)

831 Karl-Emil Drewsen (TEAM HJØRRING YOUTH)

832 Kevin P. Kristensen (TEAM HJØRRING YOUTH)

833 Mads B. Jensen (TEAM HJØRRING YOUTH)

834 Magnus H. Møller (TEAM HJØRRING YOUTH)

835 Linda Le (TEAM HJØRRING YOUTH)

836 Markus K. Kattenhøj (TEAM HJØRRING YOUTH)

837 Martin Midjord (TEAM HJØRRING YOUTH)

838 Oliver V. Stokbro (TEAM HJØRRING YOUTH)

839 Steffen Kjelgaard (TEAM HJØRRING YOUTH)

840 Henrik Nielsen

841 Henrik Henriksen

842 Morten Nyborg

843 Ole Wenderby 

844 Martin Rosenkvist

845 Morten Holk

846 Per Funk

847 Kim Nielsen

848 Berit Rose Christensen

849 Torsten Struck

850 Morten Knudstrup (Team 9280)

851 Henrik Pedersen

852 Rene Olesen (Team 9280)

853 Steen Lind

854 Casper Andersen

 

 

Tilmeldte til Marathon

901 

902 

903

904

905

904

.

.