STARTNUMMER UDLEVERES PÅ DAGEN I INDSKRIVNINGEN

TILMELDINGSLISTEN OPDATERES LØBENDE

Tilmeldte til 3 km familieløb

1 Jakob Køster

2 Lotte Therkildsen Pedersen

5 Anita Jul

6 Gustav Jul

7 William Jul

8 Martin Christensen

9 Mads Christensen

10 Maria Østergård Christiansen

11 Eskild Østergård Christiansen

12 Helle Casper

13 Lucas Casper

 

 

Tilmeldte til 5.7 km løb

101 Taniazofia Henriksen

102 Karina Jensen

103 Jette Vinther 

104 LIse Lotte Jensen

105 Jan Mosbæk

106 Karin Larsen

107 Sarah Høholt

108 Mie Jeanette Sørensen

109 Anette Robsøe

110 Kristian Klit

111 Heidi Homann

112 Frederik Petersen

113 Mette Petersen

114 Susanne Jensen

115 Pia Steffensen Jakobsen

116 Erik Petersen

117 Anita Paludan

118 Jesper Jacobsen

119 Olivia Hvid Jacobsen

120 Else Christensen

Tilmeldte til 10.5 km løb

2201 Mette Trolle

202 Majbritt Koch

203 Hanne Laursen

204 Charlotte Klitholm

205 Annika Pedersen

206 Ann-Kristine Pedersen 

207 Dorrit Holm

208 Dorthe Ovesen

209 Camilla Framnes

210 Jette Holm Pedersen

211 Jonna Christensen

212 Rie Warrer

213 Kim schutt

214 Anvør Abrahamsen

215 Inger mariane Nielsen 

216 Arne Bang

217 Ulla Høholt

218 Svennig Christensen

219 Janne Lorentzen 

220 Henrik Ibsen

221 Sanne Petersen

222 Linnea Andersen

223 Aino Bang

224 Kirsten Gregersen

225 Steven Dusk

226 Betinna Rædkjær Lauritzen

227 Bjørn Titussen

228 Mette Holm Christensen

229 Matilde Holm Christensen

230 Henrik Christensen

231 Emmelie Risholt

232 Marianne Bjerregaard Pedersen

233 Henrik Thomassen

234 Tanja Larsen

235 Jane Bak

236 Else Dalsgaard  Thomsen

237 Palle Thomsen

238 Jens Olesen

239 Henrik Kristensen

240 Rene Løth Kristensen

Tilmeldte til Halv Marathon

301 Karl Erik Riisager

302 Lars Christensen

303 Gurli

304 Hans Christiansen Andersen (Havstrygerne) 

305 Karoline Holm Christensen

306 John Jensen

307 Anders Casper

308 Rikke Nielsen

309 Henrik Bjerggaard

310 Eva Boel Gravesren

311 Christian Balthazar Møller

 

Tilmeldte til 7 km cykling familieruten

401 Johnny Pedersen

402 Hannah Pedersen

403 Annita Pederseen

404 Jakob Nørholt

405 Sanne Nørholt

406 Leonora Nørholt

407 Kristina Hansen

408 Amalie Casper

409 Camilla Ejstrup Iversen

410 Laura Daarbak Iversen

411 William Nørholt

412 Alexander Christian Tabken

413 Christiane Michaela Tabken

Tilmeldte til 20 km cykling

501

502

503

504

505

506

Tilmeldte til 35 km cykling

601 Laila Hyldgaard Tronsen

602 Niels Peter Hyldgaard Andersen

603 Lars Lund

604 Jacob Christensen

605 Dennis Pragler

606 Jonas Pragler

607 Simon Kirk

608 Nicklas Petersen

609 Jonas Petersen

610 Knud Erik Peterseen

Tilmeldte til 52 km cykling

701 Brian Nielsen

702 Mathias Jensen

703 Pennie Skovsgård

704 Knud Skovsgård

705 Eva Westergaard

706 Allan Westergaard

707 Malene Westergaard

708 Bo Kjærgaard

709 Henrik Hansen

710 Jeppe Haugaard

711 Eva Madsen

712 Rene Hedegaard

Tilmeldte til 75 km cykling

801 Lone larsen

802 Hjalmar larsen 

803 Bjarne Esman

804 Henning Sørensen

805 Kay Werner Nielsen 

806 Carsten Christiansen

807 Morten Dietz Damsgaard

809 Jens Kjærsgaard Nielsen

810 Kenneth Fuglsang Pedersen

811 Stig Johansen

812 Michael Johansen

813 Danni Brix

814 Flemming Søndergård

815 Peter Houkjær

816 Kim Brix Hiffi

817 Chris Persson

818 Michael Aagurd

819 Hans Kurt pedersen

820 Flemming Stensbak (TEAM HJØRRING YOUTH)

821 Morten Trampedach (TEAM HJØRRING YOUTH)

822 Henrik Kokholm (TEAM HJØRRING YOUTH)

823 Sebastian Jeppesen (TEAM HJØRRING YOUTH)

824 Lone Krogh (TEAM HJØRRING YOUTH)

825 Vibeke Haaning (TEAM HJØRRING YOUTH)

826 Arthur R. Kristensen (TEAM HJØRRING YOUTH)

827 Cris H Geertsen (TEAM HJØRRING YOUTH)

828 Emma S. Sveinsson (TEAM HJØRRING YOUTH)

829 Frederik P. Prangsgaard (TEAM HJØRRING YOUTH)

830 Jonas G. Stesbak (TEAM HJØRRING YOUTH)

831 Karl-Emil Drewsen (TEAM HJØRRING YOUTH)

832 Kevin P. Kristensen (TEAM HJØRRING YOUTH)

833 Mads B. Jensen (TEAM HJØRRING YOUTH)

834 Magnus H. Møller (TEAM HJØRRING YOUTH)

835 Linda Le (TEAM HJØRRING YOUTH)

836 Markus K. Kattenhøj (TEAM HJØRRING YOUTH)

837 Martin Midjord (TEAM HJØRRING YOUTH)

838 Oliver V. Stokbro (TEAM HJØRRING YOUTH)

839 Steffen Kjelgaard (TEAM HJØRRING YOUTH)

 

 

Tilmeldte til Marathon

901 Rikke Marie Moltke 

902 Jane Egbo

903

904

905

904

.

.